Әлемнің әйгілі театрлары. Жай сөйлем, түрлері
Қысқа мерзімді жоспар
Қазақ тілі сабағы
Сабақтың тақырыбы: Әлемнің әйгілі театрлары. Жай сөйлем, түрлері
Сабақтың барысы:
Сабақтың толық нұсқасын жүктеу
Қазақ тілі сабағы
Сабақтың тақырыбы: Әлемнің әйгілі театрлары. Жай сөйлем, түрлері
Бөлім: | 8-бөлім |
Педагогтің аты-жөні: | Шокаева А. А. |
Күні: | 05.04.2023 |
Сыныбы: 8 «А» | Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы: | Әлемнің әйгілі театрлары. Жай сөйлем, түрлері |
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты | 8.2.5.1. Перифразаның түрлі тәсілдерін қолдана отырып, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру; 8.4.4.4.Жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолдану; |
Сабақтың мақсаты: | Перифразаның түрлі тәсілдерін қолданады, мәтін бойынша сұрақтар құрастырады. Жай сөйлемдерді айтылу мақсаты мен құрылымдық ерекшелігіне сай қолданады; |
Сабақ кезеңі/Уақыты | Педагогтің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | Бағалау | Ресурстар |
Сабақтың басы | Ұйымдастыру кезеңі:
Сабаққа белсенді қатыссаңыздар, сабақ соңында сіздерген сыйлығым бар.
Бүгінгі сабақта сіздерге театрға билет таратамын. Осы билеттерде жазылған театрларға барып отыруларыңызды сұраймын. Тетарға жақсы көңіл-күймен барып, белсенділік пен қолдау көрсетулеріңізді сұраймын. Барлық оқушыларға «Smart»сағат тағу Үш топқа бөлу 1-топ: «Ковент-Гарден»театры 2-топ: «Ла-Скала» театры 3-топ: «Гранд Опера» театры Топқа бөлініп алсақ, дәптерімізді ашып, бүгінгі күнді жазып қоямыз. |
Сабақтың толық нұсқасын жүктеу
Жаңалықтар
Лепті сөйлем
Оқу мақсаттары: 2. 3. 7. 1 - сөйлем түрлерін айтылу мақсатына сәйкес тыныс белгілерін (нүкте, сұрақ белгісі, леп белгісі) қою 2. 4. 2. 6 - сөйлемдегі бір - бірімен байланысып тұрған сөздерді табу
Бастауыш сыныпқа арналған ҚМЖ жинағы
2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу 2.2.4.1 - мұғалімнің көмегімен мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойды анықтау 2.3.6.1 - бас әріп пен кіші әріптің биіктігі мен мөлшерін сақтап,
Сыныптағы танысу. Сөйлем.
тыңдау барысында тілдік бірліктерді (сөйлеу, сөз, сөйлем, мәтін) ажырату, тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну.
Қызыл кітапқа енген жануарлар
Тұрлаулы және тұрлаусыз сөйлем мүшелерінің сөйлем жасаудағы өзіндік орнын, қызметін түсініп қолдану.
Табиғатқа саяхат. Ж дыбысы мен әрпі
Әріпті таниды, ажыратады және оны дыбыспен сәйкестендіреді, сұрақтар қойып, қойылған сұрақтарға жауап береді, сөйлем құрастырады.
Сөйлем. Сөйлемнің айтылу мақсатына қарай түрлері
Атырау облысы, Исатай ауданы, Жанбай селосы Х. Наубетов атындағы орта мектептің ұстазы Шарбану Нурмашева
Пікірлер (0)
Ақпарат
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.