Бізбен байланыс
kum2017@yandex.ru
WhatsApp: +7 705 241 87 47


Есептеудің жазбаша тәсілі

03 қараша 2017, Жұма
Категориясы: Кембридж тәсілі
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән мұғалімі:
Пән: математика
Сынып: 3
Сабақ тақырыбы: Есептеудің жазбаша тәсілі
Сабақтың мақсаты: Оқушыларды жазбаша көбейту және бөлу амалдарын меңгерту.
Оқу нәтижесі: Оқушылар жазбаша көбейту және бөлу амалдарын қорытады
Оқыту әдістері: «Лездеме», «Аялдама», «Бағдаршам»
Барлық оқушылармен (А, В, С) жұмыс: Электронды оқулық тапсырмалары. Деңгейлік тапсырмалар
Сабақ барысы:
Кіріспе 15 мин
Қызығушылықты ояту.
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардың сабаққа әзірліктерін тексеру.
Үй тапсырмасын пысықтау.
«Лездеме» тәсілімен сандарда қанша бірлік, қанша ондық, қанша жүздік барын сұрау.
Негізгі бөлім 20 мин
Мағынаны тану
Оқулықпен жұмыс жүргізеді. Мұғалім тапсырма беріп, бағыт, бағдар беріп, қадағалайды.
Сергіту сәті
1 мин «Ағаш түбіндегі биші» бейнеклипін қосады.
Қорытынды 9 мин
Ой толғаныс.
«Құпия сөз» логикалық тапсырмасын береді.
Үйге тапсырмаға 160 беттегі №8, 9 қалай орындау керектігін түсіндіреді.

Есептеудің жазбаша тәсілі жүктеу
1 942
0
  • 0
0 дауыс


Жаңалықтар
Разрядтан аттамай үш таңбалы санды бір таңбалы санға жазбаша көбейту
Разрядтан аттамай үш таңбалы санды бір таңбалы санға жазбаша көбейту
екі таңбалы/үш таңбалы сандарды бір таңбалы санға жазбаша көбейту мен бөлу алгоритмдерін қолдану
Нөлдермен аяқталатын сандарды жазбаша көбейту тәсілдері
Нөлдермен аяқталатын сандарды жазбаша көбейту тәсілдері
Нөлмен аяқталатын сандарды жазбаша көбейту тәсілдері туралы түсінік алады, олардың компоненттерінің жазылуына назар аударады, көбейтуді теңдеудің белгісіз компоненттерін біледі және оларды таба білуге үйренеді.
43∙2, 143∙2 түріндегі жазбаша көбейту тәсілі
43∙2, 143∙2 түріндегі жазбаша көбейту тәсілі
Екі таңбалы және үш таңбалы сандарды бір таңбалы санға жазбаша баған түрінде көбейту тәсілін үйрету;
Көбейту және бөлу 62∙546; 33852: 546
Көбейту және бөлу 62∙546; 33852: 546
Санды үш таңбалы санға көбейту мен бөлу жолдарын меңгерту. Жазбаша көбейту мен бөлу‚ яғни баған түріндегі көбейту мен бөлу дағдыларын жетілдіру.
Разрядтан екі рет аттап өту арқылы қосу және азайтудың жазбаша тәсілі
Разрядтан екі рет аттап өту арқылы қосу және азайтудың жазбаша тәсілі
Оқушылардың ойлау қабілетін, пәнге қызығушылығын арттыру. Іскерліктерін, өз бетімен еңбектену сезімдерін, жеке оқушылардың білім дағдыларын дамыту.
Екі таңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу
Екі таңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу
Атырау облысы, Қызылқоға ауданы, Тасшағыл ауылы бастауыш сынып мұғалімі Тоғай Алмагүл Молжігітқызы
Пікірлер (0)
Ақпарат
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.
×