Жемістер
1) Сабақтың тақырыбы: Жемістер
2) Сабақтың мақсаты: Жеміс дегеніміз не?
Жемістің пайда болуын және топқа бөлінуін білу.
Күтілетін нәтиже:
А) Оқушылар жемістің қалай қайдан пайда болатынын біледі.
Ә) Құрғақ және шырынды жемістерге сипаттама береді.
Б) Жемістердің түрлерімен таныса отырып, байқампаздыққа жеміс ағаштарына күтім жасауға, ұйымшылдыққа, табиғатты қорғауға дағдыланады.
4. Не арқылы бағалады?
А) Блум токсономиясы
Ә) Үш жақты түсіндірмелі күнделік
Б) Семантикалық картамен жұмыс
5. Сабақтың барысы:
І. Қызығушылықты ояту.
2) Сабақтың мақсаты: Жеміс дегеніміз не?
Жемістің пайда болуын және топқа бөлінуін білу.
Күтілетін нәтиже:
А) Оқушылар жемістің қалай қайдан пайда болатынын біледі.
Ә) Құрғақ және шырынды жемістерге сипаттама береді.
Б) Жемістердің түрлерімен таныса отырып, байқампаздыққа жеміс ағаштарына күтім жасауға, ұйымшылдыққа, табиғатты қорғауға дағдыланады.
4. Не арқылы бағалады?
А) Блум токсономиясы
Ә) Үш жақты түсіндірмелі күнделік
Б) Семантикалық картамен жұмыс
5. Сабақтың барысы:
І. Қызығушылықты ояту.
Назар аударыңыз! Жасырын мәтінді көру үшін сізге сайтқа тіркелу қажет.
Жаңалықтар
Тұқым және жеміс
Оқушының дүниетанымын, қызығушылығын, ой - өрісін, есте сақтауын, ақыл – ойын, шығармашылық қабілетін дамыту. Тәрбиелік: Табиғатты аялауға, қорғауға, экологияны жақсартуға тәрбиелеу.
Гүл, жеміс және тұқым
Гүл, жеміс және тұқым. Оқушыларды қоршаған ортаны ластамауға өсімдіктерді қорғауға, табиғатты аялауға тәрбиелеу.
Жемістер
Жемістердің түрлері мен таныстырып, оларды бір-бірінен түсі, пішіні, дәмі арқылы ажыратып білуге үйрету. Балалардың сүйіп жейтін жемістерімен жақын таныстыру, түстер туралы ұғымын бекітіп, ойлау қабілеті мен сөздік қорларын жетілдіру
Тұқым және жеміс
Маңғыстау облысы, Бейнеу ауданы, Боранқұл селосы, Опорный орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Далабаева Гүлжихан
Пікірлер (0)
Ақпарат
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.