Білім-кітапта. Сабыр мен Сара
Білім беру ұйымының атауы | |||||||||||||||||||
Пәні: | Әдебиеттік оқу | ||||||||||||||||||
Бөлім: | Өзім туралы | ||||||||||||||||||
Педагогтің аты-жөні: | |||||||||||||||||||
Күні: | |||||||||||||||||||
Сынып: | 2 сынып | ||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | №4сабақ. Білім-кітапта. Сабыр мен Сара | ||||||||||||||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: | 2.1.3.1 - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеумәдениетін сақтап, диалогке қатысу | ||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Мінездеме туралы түсінік алады | ||||||||||||||||||
Құндылықтар және оның мақсаты: | ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Жасына байланысты қол жетімді еңбек, еңбек қызметінің әртүрлі түрлеріне қатысуға дайын болу | ||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||||||
Сабақтың кезеңі// уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |||||||||||||||
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут | Психологиялық ахуалды жақсарту Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы «Үйде» өлеңін мәнерлеп оқы. Тақырыпты ашу « Кітапханаға саяхат» әдісі Сынып бөлмесіндегі кітапханаға саяхат жасап, кітаптар туралы әңгімелесу Жаңа тақырып 1-тапсырма «Еркін әңгіме» әдісі Кітапты қалай оқисың? Қай оқу түрі ұнайды? Оқу түрлері туралы айт Дауыстап оқу Жылдам оқу Мәнерлеп оқу Түсініп оқу 2-тапсырма Түсініп оқы «Сабыр мен Сара» мәтіні Сөздік жұмыс Ежелеп оқу- сөзді әріптеп оқу ЕБҚ 3-тапсырма Сабыр неліктен ежелеп, баяу оқиды? Ол дұрыс па? Өз ойыңды айт. ФС тапсырмасы 4-тапсырма «Тест» әдісі Неліктен Сабырдың беті дуылдап, құлағы қызарып кетті? А) қуанғаннан Ә) ұялғаннан «Нейрожаттығулар» әдісі Жазылым 5-тапсырма Сұраққа жауап жаз Сен оқуға үйреткен оқулық қалай аталады? Мені оқуға үйреткен оқулық Әліппе деп аталады 6-тапсырма Мақалдың мазмұнын түсіндір Күш -білімде, білім-кітапта Үй тапсырмасы Оқу жылдамдығыңды кестеге түсір, бағала
ҚЖ: Сабыр мен Сараға мінездеме жасап көр
| Қимылдар жасайды, амандасады Өлеңді мәнерлеп оқиды Кітап туралы өз ойларын айтады Әңгімелесу өткізеді Оқушы өзімен салыстыру жасайды Тест жұмысын орындайды Жаттығу жасайды Дәптермен жұмыс жасайды Мақалды түсіндіреді Кестені толтырады Мінездеме жасайды Кері байланыс жасайды | Мақтап, мадақтап отыру ҚБ: « Лейс» әдісі Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды-1б Күн тәртібін сақтап, салауатты өмір салтын ұстанады-1б Дескриптор: Кітап туралы өз ойларын айтады-1б Кітап оқуды ұнатады-1б Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді-1б Дескриптор: Тест жұмысын орындай алады-1б Ұялу сезімі туралы біледі-1б Керемет! Дескриптор: Сұраққа нақты жауап береді Жазылым емлесін сақтап жазады Тамаша жауап! Дескриптор: Оқу жылдамдығын кестеге түсіреді-1б Өзін өзі бағалауды үйренеді-1б Керемет! «Бас,қол,жүрек» әдісі | суреттер Суреттер Күн тәртібі туралы суреттер Кітап көрмесі оқулық оқулық оқулық Таратпа материал Қимылдар Жұмыс дәптері Оқулық Кесте Кесте Кері байланыс тақтасы |
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.